3P Sustainability Consulting stratejik sürdürülebilirlik yönetimi ve iletişimi konusunda uzmanlaşmış danışmanlık şirketidir.

3P Sustainability Consulting öncü şirketlere çevresel, sosyal, etik ve yönetişim performanslarını yöneterek değer yaratmalarında destek olur.

3P, sürdürülebilirlik kelimesinin İngilizce’de yaygın olarak kullanılan “People, Planet, Profit” kelimelerine karşılık gelmektedir. Kazan-kazan stratejileriyle insana ve çevreye yapılan yatırımların şirketlere finansal açıdan da kâr getireceği gerçeğine dayanan bir yaklaşımdır.

Misyonumuz şirketlerin sürdürülebilirlik konularını stratejik olarak ele alıp yönetmelerine destek vererek kurumsal itibarlarını artırmaya ve rekabette avantaj sağlamalarına ve dolayısıyla Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmaktır.

Neden 3P Sustainability Consulting

Öncü şirketlerin danışmanıyız:

Danışmanlarımız Avrupa ve Türkiye’nin sektör lideri şirketlerine sürdürülebilirlik stratejisi, yönetimi, raporlaması, paydaş diyaloğu ve eğitim desteği veriyorlar.

Uzun yılların deneyimini müşterilerimizle paylaşıyoruz:

Kurucusunun sürdürülebilirlik alanında yaklaşık 20 yıllık deneyimi bulunmakta.

Yurtdışı tecrübemiz bizi farklı kılıyor:

Ekibimizde çeşitli global standartları, sürdürülebilirlik yöntem ve araçlarını Türkiye, Avrupa, Asya ve ABD’de farklı büyüklükteki şirketlerde uygulamış deneyimli danışmanlar yer alıyor.

Müşteri odaklıyız:

Kalite ve müşteri odaklı, kıdemli ve titiz, sürdürülebilirlik alanında akademik bilgi düzeyi yüksek bir ekibiz, ödül alan çalışmalarımız mevcut.

Ekibimiz 6 yıldır Türkiye’de aktif:

2009’dan bu yana Türkiye’nin önde gelen ulusal ve uluslararası şirketlerine sürdürülebilirlik stratejileri ve yönetimi alanında uzman desteği veriyoruz.

“Anahtar teslim” çözümler sunuyoruz:

Çözüm ortaklarımız arasında sürdürülebilirlik jargonuna hakim uzman tercüman, grafik tasarımcısı ve eğitim şirketleri bulunuyor.

3P Sustainability Consulting GRI’ın kayıtlı Örgütsel Paydaşıdır. GRI'ın küresel kabul gören ve çoklu paydaş katılımına dayanan sürdürülebilirlik raporlaması ilkeleri geliştirme misyonunu destekliyoruz.