3P Sustainability Consulting'in uzmanlık alanı stratejik sürdürülebilirlik yönetimi ve iletişimidir.

3P Sustainability Consulting olarak öncü şirketlere çevresel, sosyal, etik ve yönetişim performanslarını yöneterek değer yaratmalarında destek oluruz.

3P, sürdürülebilirlik kelimesinin İngilizce’de yaygın olarak kullanılan “People, Planet, Profit” kelimelerine karşılık gelir. Kazan-kazan stratejileriyle insana ve çevreye yapılan yatırımların şirketlere finansal açıdan da kâr getireceği gerçeğine dayanan bir yaklaşımdır.

Misyonumuz şirketlerin sürdürülebilirlik konularını stratejik olarak ele alıp yönetmelerine destek vererek hem şirketler hem de paydaşları için değer yaratmaktır.

Neden 3P Sustainability Consulting

Öncü şirketlerin danışmanıyız:

Danışmanlarımız Avrupa ve Türkiye’nin sektör lideri şirketlerine sürdürülebilirlik stratejisi, yönetimi, raporlaması, paydaş diyaloğu ve eğitim desteği veriyorlar.

Uzun yılların deneyimini müşterilerimizle paylaşıyoruz:

Kurucusunun sürdürülebilirlik alanında yaklaşık 20 yıllık deneyimi bulunmakta.

Müşteri odaklıyız:

Kalite ve müşteri odaklı, kıdemli ve titiz, sürdürülebilirlik alanında akademik bilgi düzeyi yüksek bir ekibiz, ödül alan çalışmalarımız mevcut.

“Anahtar teslim” çözümler sunuyoruz:

Çözüm ortaklarımız arasında sürdürülebilirlik jargonuna hakim uzman tercüman, grafik tasarımcısı ve eğitim şirketleri bulunuyor.

3P Sustainability Consulting GRI’ın kayıtlı Örgütsel Paydaşıdır. GRI'ın küresel kabul gören ve çoklu paydaş katılımına dayanan sürdürülebilirlik raporlaması ilkeleri geliştirme misyonunu destekliyoruz.